Hľadať

Darčekový poukaz POSHme

Darčekový poukaz POSHme

Vyberte hodnotu poukazu

posíláme e-mailem hned po zaplacení

Netrúfate si svojej žene, kamarátke alebo kolegyni vybrať POSH kúsok a bojíte sa faux pas, že vyberiete zlý strih, veľkosť alebo farbu? Obdarujte ju darčekovým poukazom v hodnote 20-353 €.

Príďte si preň do nášho brnenského showroomu alebo si ho objednajte z pohodlia domova. Poukaz Vám zašleme v elektronickej podobe hneď po jeho zaplatení. :-)

Rady by sme Vás upozornili, že na jeden nákup sa dá uplatniť len jeden darčekový poukaz! Na showroome ich môžete uplatniť hneď niekoľko.

Tešíme sa na Vás

Vaše POSHgirls

Recenzia

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Prihlásenie

alebo rýchle prihlásenie

Zabudnuté heslo?

Kedy tovar dostanem

Tovar máme na sklade

Česká republika

Slovensko

Aj keď máme všetky POSHkúsky skladom a ihneď k odberu v brnenskom Showroome, radšej si svoj lovedress vždy rezervujte prostredníctvom objednávky.

Otázka na produkt

Načítať

Užívateľské hodnotenie

Recenzia musí spĺňať tieto podmienky a zobrazí sa až po jej schválení.

Ako sa správne zmerať?

Jak se správně změřit
Obvod hrudníka

Doporučujeme merať cez podprsenku, pretože väčšinou ju budete pod šatami mať. Zaujmite vzpriamený postoj a obvod merajte cez najširšie miesto na prsiach.

Obvod pása

Pozor, pás nemeriame cez pupok, ani cez akúkoľvek látku. Ideálne poproste o zmeranie kamarátku. Postavte sa rovno a paže nechajte splývať pozdĺž tela. Voľne vydýchnite, ale brucho nezaťahujte. Pás v ten moment zmerajte v najužšom mieste trupu.

Obvod bokov

Boky správne meriame v najplnšej časti sedu. Ako pri obvode pásu, v mieste merania by ste nemali mať žiadne oblečenie, len tak docielite najpresnejšieho výsledku.

Nie ste si aj napriek uvedenému manuálu veľkosťou isté?
Spojte sa s nami, s veľkou radosťou poradíme :)